menu

Kenniscentrum Zoetstoffen

Zitten er in zoetstoffen gluten?

Het is wettelijk verplicht om glutenbevattende granen op het etiket te vermelden.
Een uitzondering zijn afgeleide stoffen die geen reacties kunnen geven bij mensen met voedselallergie en coeliakie.
Als er dus geen glutenbevattend graan bij de ingrediënten staat, dan past de zoetstof in een glutenvrij dieet.

Voor meer informatie over etikettering:

https://mobiel.voedingscentrum.nl/Assets/Uploads/voedingscentrum/Documents/Professionals/Reader/Etikettering-hs-reader.pdf

 

 

Zelf een vraag stellen?

Heeft u zelf een vraag over zoetstoffen? Stel ‘m hier en u ontvangt zo spoedig mogelijk een antwoord van een van onze specialisten.

De gemarkeerde velden zijn niet (goed) ingevuld.
Corrigeer ze en verzend het formulier opnieuw.

Bedankt! We hebben uw vraag ontvangen en zullen deze zo snel mogelijk beantwoorden.